SAMPER
SAMODZIELNA PRACOWNIA INFORMACJI OBRAZOWEJ
Marek Ostrowski
SAMPER LOGO

DYSTRYBUCJA:

Pobierz kompletny Tom 1
w formacie PDF

1.
"WARSZAWSKI TRYPTYK EDUKACYJNY"

Tom I "WARSZAWSKIEGO TRYPTYKU EDUKACYJNEGO" z przykładowymi scenariuszami lekcji jest dostępny bezpłatnie dla nauczycieli i szkół zainteresowanych wprowadzaniem programu i prowadzeniem lekcji. Zgłoszenia do udziału w programie Warszawskiego Tryptyku Edukacyjnego oraz w prowadzeniu lekcji należy przekazać do Biura Edukacji m.st. Warszawy lub drogą mailową na adres: samper@samper.pl.

Tom I jest również dostępny do pobrania w wersji elektronicznej (PDF).

Nauczyciele, którzy będa wprowadzać swoje pomysły otrzymają dodatkową pomoc metodyczną i merytoryczną łącznie z dodatkowymi materiałami (np. zdjęciami lotniczymi).

2.
"TRYPTYK WARSZAWSKI"

W sprzedaży są również dwujęzyczne polsko-angielskie albumy "TRYPTYKU WARSZAWSKIEGO" w cenie 330 zł za trzytomowy komplet w etui:
- SPOJRZENIE WARSA
- OBLICZE SAWY
- POKOLENIE VARSOVIA.PL
Trzy wyżej wymienione tomy ze zdjęciami lotniczymi Warszawy i ich interpretacją są materiałem źródłowym, do którego odnosi się wiele scenariuszy Tryptyku Edukacyjnego.
Są również unikatowym doskonałym prezentem dla nauczycieli i wychowawców. Zamówienia prosimy składać drogą elektroniczną pod adresem: samper@samper.pl.

NA TERENIE WARSZAWY PRZESYŁKI SĄ BEZPŁATNIE I NA BIEŻĄCO DOSTARCZANE PRZEZ KURIERA BEZPOŚREDNIO DO ODBIORCY.

Adresaci poza Warszawą otrzymują przesyłkę po doliczeniu opłat pobrania pocztowego.

Istnieje możliwość przygotowania krótkich serii dedykowanych i okolicznościowych z dodatkowymi informacjami w wybranym języku na skrzydełkach obwolut.

 
SAMPER

tel. kom. (+48) 602 760031